Všechny důležité kontakty můžete nalézt níže.

Adresa

Hotel Šipka

Náměstí 37

Štramberk

 
+420 777 705 031

Instagram
Image Alt

Ubytování

a

UBYTOVÁNÍ V SRDCI ŠTRAMBERKA

Hotel Šipka poskytuje nejen prostorný sál a unikátní dvůr obklopený historickým lomem pro Váš svatební obřad, hostinu, raut, párty... ale nabízí také ubytování v 12 pokojích s kapacitou až 30 osob.
i

UŽIJTE SI SVATBU NAPLNO A SE VŠEMI

ubytujte u nás až 30 hostů

Nechtějí se Vám řešit drahé a náročné převozy hostů? Nedivíme se Vám! Ubytujte je všechny u nás a užijte si svůj velký den se všemi Vašimi přáteli a rodinou až do konce.

i

PŘÍMO V CENTRU, PŘESTO V SOUKROMÍ

uzavřeme pro Vás celý areál

Areál Hotelu Šipka se nachází přímo ve středu náměstí starého přes 700 let, přesto Vám pro Vaši svatbu zařídíme naprosté soukromí v našem uzavřeném dvoře a historickém lomu přímo pod majestátnou Trúbou.

i

VELKÁ SVATBA? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

zajistíme nocleh pro všechny

Plánujete velkou svatbu pro 60, 80 nebo i 100 osob? Není problém, spolupracujeme s hotely a penziony v okolí, pomůžeme Vám zajistit ubytování pro všechny.

Hotel Šipka

UNIKÁTNÍ RODINNÝ HOTEL S TRADICÍ PŘES 120 LET
a

CO NÁŠ HOTEL NABÍZÍ

Pohodlí a komfort v secesním stylu, jedinečné prostředí i unikátní přírodu beskydského podhůří.

NOVOMANŽELSKÉ APARTMÁ

Vám nachystáme v našem prostorném Prezidentském apartmá s rohovou vanou, ale i balkónem s jedinečným výhledem na celé malebné náměstí.

12 DVOULŮŽKOVÝCH POKOJŮ

Hotel Šipka má kapacitu až 30 lůžek, a to na 12 pokojích tří kategorií: Standard, Deluxe a Apartmá. Není problém připravit přistýlky dle Vašich požadavků.

PRIVÁTNÍ FINASKÁ SAUNA

Užijte si svůj velký den naplno a přijeďte dříve nebo zůstaňte déle a dopřejte si zasloužený relax v naší privátní finské sauně nebo jen 100 m vzdálených Lašských pivních kúpelích.

Navštivte nás

DOMLUVTE SI S NÁMI SCHŮZKU, RÁDI VÁS PROVEDEME CELÝM AREÁLEM